Veikala lietošanas noteikumi

1. Vispārīga informācija 

Esam ļoti priecīgi, ka ienācāt mūsu mājaslapā www.tutaslietas.lv (turpmāk tekstā „mājaslapa”). Šeit pieejamā informācija paredzēta tam, lai nodrošinātu Jums patīkamu iepirkšanos “Tutas lietas” interneta veikalā. Izmantojot šo mājaslapu un iegādājoties “Tutas lietas” produktus, Jūs apstiprināt, ka piekrītat šiem lietošanas noteikumiem, kā arī palīdziet mums radīt mīļu un izglītojošu saturu pašiem mazākajiem.

Mājaslapas un “Tutas lietas” interneta veikala īpašnieks ir SIA "Ausma Media", reģistrācijas numurs 40203194571, uzņēmuma adrese –  Kr. Barona iela 28a-9, Rīga, LV-1011, Latvija.  Ja jums radušies jautājumi saistībā ar lietošanas noteikumiem, lūdzu sazinieties rakstot uz e-pastu: veikals@ausma.lv. Viss saturs, kas publicēts šajā mājaslapā ir SIA "Ausma Media" īpašums. Visas tiesības ir aizsargātas. 

2. Lietošana

Lietošanas noteikumi attiecas uz mājas lapas lietošanu un visiem darījumiem, kuros Jūs iesaistāties ar SIA "Ausma Media" (turpmāk tekstā  "Ausma Media", „mums” vai „mēs”). Veicot pasūtījumu, Jūs automātiski piekrītat mūsu lietošanas noteikumiem.

3. Datu aizsardzība

Mums ir ļoti svarīgi nodrošināt Jūsu personīgās informācijas privātumu un drošību. Informācija par klientu nepieciešama, lai piedāvatu vislabāko klientu apkalpošanu un  izpildītu pasūtījumus. Mēs saglabājam Jūsu personīgo informāciju tik ilgi, cik tas nepieciešams, lai apstrādātu saņemto pasūtījumu. Mēs uzņemamies atbildību par visu personīgo infomāciju, kā piemēram, Jūsu vārdu, adresi u.c., kuru Jūs mums atklājat, un tā netiks nodota trešajām personām. Visa informācija vienmēr būs drošībā, jo mēs uzturam stingrus datu drošības standartus. Ikviens maksājums tiks kriptēts izmantojot SSL tehnoloģiju, kas tiek izmantota, lai nodrošinātu tiešsaistes darījumu drošību. Tā nodrošina būtiskas savstarpējās autentifikācijas funkcijas, datu kriptēšanu un neaizskaramību drošiem darījumiem. 

4. Cenu politika

Eiro (EUR) valūta tiek izmantota darījumos ar visām valstīm. PVN ir iekļauts preces cenā. Lūdzam ņemt vērā, ka visas cenas un produktu informācija “Tutas lietas” interneta veikalā ir mainīgas. 

5. Vecuma ierobežojumi

Lai iepirktos "Tutas lietas" interneta veikalā, Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam. 

6. Krāsas

Mēs esam centušies pēc iespejas precīzāk attēlot mājaslapā piedāvāto produktu krāsas. Neskatoties uz to, krāsas, ko Jūs redzat ir atkarīgas arī no Jūsu datora monitora vai viedierīces ekrāna krāsu kalibrācijas, tādēļ nevaram garantēt, ka Jums attēlotās krāsas būs precīzas. 

7. Pasūtīšana un apmaksa

Kad būsiet izvēlējies preces, kuras vēlaties nopirkt, un nospiedis „Apstiprināt pasūtījumu”, Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu. Norēķinus internetveikalā varat veikt ar Visa, Visa Electron, MasterCard vai American Express bankas kartēm kā arī ar pārskaitījumu. Ja velaties veikt kādas izmaiņas Jūsu pasūtījumā, lūdzu nekavējoties sazinieties ar mums pa e-pastu veikals@ausma.lv vai pa tālruni +371 29717959. Var gadīties, ka mēs nevaram precizēt Jūsu pasūtījumu, tādēļ jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām, taču centīsimies darīt visu iespējamo, lai Jums palīdzētu. Mēs nenododam kredītkartes vai cita maksājuma informāciju trešajām personām, izņemot maksājuma apstrādi par pasūtītajām precēm kā noteikts likumā. 

8. Noteikumu izmaiņas

"Ausma Media" var periodiski izmainīt šos noteikumus, iekļaujot jaunas, iepriekš neparadzētus un neiekļautus lietošanas noteikumus. Visas izmaiņas tiks publicētas mājaslapā. Turpmāk apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat visām noteikumos veiktajām izmaiņām. Lūdzu ņemiet vērā, ka šie noteikumi attiecas tikai uz Jūsu sniegto informāciju mūsu mājaslapā. Ja jums rodas jebkādi jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni. Drošības noteikumi pēdejo reizi tika atjaunoti 2021.gada 1.novembrī. 

9. Preču atgriešana

"Tutas lietas" interneta veikala komanda cenšas apmierināt katra pircēja vēlmes un darīs visu, lai preču atgriešanas gadījumi būtu reti izņēmumi. Ja tomēr Jūs neesat apmierināti ar pirkumu, Jums ir iespēja to apmainīt 14 dienu laikā pēc saņemšanas brīža bez papildus maksas. “Tutas lietu” interneta veikals pieņem apmaiņai preci, ja tā tiek atgriezta tīra, nesaburzīta, nesabojāta, ar visām detaļām. Ja Jūs vēlaties apmainīt preci, lūdzu, sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu veikals@ausma.lv. Pēc apstiprinājuma sūtiet preci uz adresi: SIA "Ausma Media" , reģistrācijas numurs 40203194571, uzņēmuma adrese –  Kr. Barona iela 28a-9, Rīga, LV-1011, Latvija,  norādot vai preci vēlaties samanīt vai saņemt atpakaļ samaksāto naudu. Sūtīšanas izmaksas sedz pircējs. Ja izvēlaties saņemt atpakaļ naudu par pirkumu - pārskaitījums tiks veikts uz kontu no kura veikta pasūtījuma apmaksa. Naudas atgriešana notiek 14 dienu laikā no preču saņemšanas dienas.