Privātuma politika

Mēs uzņemamies atbildību, ka Jūsu privātā informācija (vārds, uzvārds, piegādes adrese u.c.) netiks nodota trešajām personām, izņemot gadījumus, ja to nepieprasīs tiesībsargājošās iestādes.

Pārdevējs pasūtījumu apstrādei, grāmatvedības nolūkos un produktu piegādes organizēšanai var pieprasīt šādus Jūsu personas datus: vārds, uzvārds, adrese, telefona numurs un e-pasts.

Pārdevēja grāmatvedību nodrošina grāmatvedības firma SIA Apogs, kurai ir pieejami Jūsu dati un tiek izmantoti tikai, lai nodrošinātu likumiski pareizu grāmatvedības uzskaiti Pārdevējam.

Pircēja sniegtie dati tiek glabāti mājas lapas izstrādātāja platformā,  Pārdevēja datorā un epasta adresē veikals@ausma.lv. Dati tiek aizsargāti un tiem ir piekļuve tikai ar drošu paroli.

Pircēja datu glabāšanas termiņš ir 5 gadi.

Pircējam tiesības ir - piekļūt saviem datiem, pieprasīt datu dzēšanu, labot savus datus, pieprasīt datu apstrādes pārtraukšanu, tiesības iebilst datu apstrādei, tiesības atsaukt piekrišanu. Neskaidrību gadījumā, ja datu apstrādes jautājumus neizdodas apstiprināt mums savstarpēji, Jums ir tiesības neskaidrības risināt vēršoties Datu Valsts inspekcijā (pasts@dvi.gov.lv).

Mēs cienām Jūsu privātumu un nekad neizmantosim Jūsu datus nolūkā, kas varētu ierobežot Jūsu privātumu.

Ja Jums rodas neskaidrības, mēs labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.