Kura ir tava mīļākā Tutas lietu sērija?

Lapsa grib izaugt liela

Tuta laista savus istabas augus, lai tie augtu lieli. Arī Lapsa grib izaugt liela. Vai viņai tas izdosies?

Tuta atrod mantas

Tuta skapī atradusi savus sen aizmirstos klučus. Tagad tie ir viņas jaunie kluči! Arī Lapsa grib jaunas mantas. Skaties un uzzini, kā Lapsa tiks pie jaunām mantām, nemaz neizejot no mājām.

Tuta plāno nedēļu

Tuta un Lapsa plāno savu nedēļu. Viņām ir padomā darbiņš katrai darbadienai – pirmdienai, otrdienai, trešdienai, ceturtdiena un piektdienai, bet brīvdienās viņas atpūtīsies Lai to visu atcerētos, Tuta ir sacerējusi dziesmiņu!

Tuta zāģē kokus

Tuta brauc uz mežu ar traktoru, taču ceļu ir aizšķērsojis nolūzis koks. Cik labi, ka traktora piekabē ir ielikts Tutas motorzāģis! Skaties, kā viņai veiksies ar nolūzušā koka zāģēšanu.

Neredzamā Lapsa

Tuta savā namiņā atrod noslēpumainu burvju konfekti. Skaties, kas notiks ar konfekti un kāpēc Lapsa kļūs neredzama.

Tutas balss

Tutai šodien ir apnikusi viņas balss, tāpēc viņa izmēģina dažādas balsis. Arī tu vari runāt dažādas balsīs kopā ar Tutu.

Tuta meklē putnus

Tuta un Lapsa, bruņojušās ar binokli un pacietību, dodas dabā vērot putnus. Esi pacietīgs kopā ar viņām un uzzini, kādus putnus viņām izdosies pamanīt caur binokļa acīm!

Tuta un Fenkss Siguldā

Feneks ir ieradies Latvijā, lai apskatītu mūsu skaisto rudeni, un Tuta viņu aizvedusi uz Siguldu. Apskati Gleznotājkalnu, Turaidas pili, Gūtmaņa alu un Gauju kopā ar viņiem!

Tuta māca Fenekam Latviešu valodu

Tutai ir pienācis pasts – viņa ir saņēmusi vēstules no bērniem visā pasaulē. Arī Fenekam ir vēstule – no Rasas, kas dzīvo Francijā. Rasa Fenekam ir atsūtījusi burtu mīklu, lai viņš var mācīties latviešu valodu!

Divas Tutas un talkas diena

Tutai šodien ir ābolu lasīšanas talka, uz kuru ir uzaicināta lielā Lapsa un otra Tuta. Vai viņas ieradīsies? Un vai viņām izdosies salasīt visus ābolus?

Tuta un pieklājīgākais vārds pasaulē

Vai tu zini pieklājīgus vārdus? Lūdzu un paldies! Bet vai tu zini, kurš ir pats pieklājīgākais vārds pasaulē. Līdz šim tāda nav bijis, bet Tuta to izdomā: nu-ku-smalki-šiki-drū! Un Tutai ir arī dziesmiņa par to!

Tuta un garais deguns

Tutai ļoti patīk pētīt dabu – dažādus kokus un dabas veltes: zīles, kastaņus un skaistās rudens lapas. Ar kļavu sēklām Tuta un Lapsa izdomā spēlēt garo degunu kaujas, bet no mežrozīšu augļiem – pagatavot krelles. Arī tu tādas vari pagatavot!

Tutas sveiciens Latvijas dzimšanas dienā

Latvijas 102. dzimšanas dienā Tuta sūta sveicienu latviešu bērniem visā pasaulē.

Tuta un burvestības

Tutai ir burvju nūjiņa un viņa zina buramvārdus, kas lietas pārvērš par pretējām. Vieglu spalviņu viņa var pārburt par smagu akmeni, tukšu pudeli – par pilnu pudeli, karstu tēju – par aukstu saldējumu. Bet kas notiek, ja netīšām nobur Lapsu?

Tuta brauc ar ekskavatoru

Šodien Tutai ir jālabo ceļš, tāpēc viņa brauc ar ekskavatoru, kuram ir kāpurķēdes un milzīgs kauss. Arī Lapsa grib labot ceļu, bet viņas lāpstiņa ir pavisam maziņa. Vai viņām izdosies salabot ceļu?

Tuta iet pārgājienā

Tuta grib atrast horizontu, tāpēc ir devusies uz mežu. Vai tu zini, kas ir horizonts? Dodies pārgājienā kopā ar Tutu un mākonīti, un arī tu atradīsi horizontu!

Tuta un pasaku virtene

Lietainās dienas Tuta un Lapsa lasa grāmatas, bet šoreiz viņas ir sagatavojušas pasaku virteni ar dažādu valstu pasaku varoņiem! Skaties un uzzini, kas ir pasaku virtene!

Auto Lapsai

Tuta un Lapsa

TUTAS LIETAS ir mīļi stāstiņi mazulīšiem par lietām mums apkārt. Šis ir pirmais stāstiņš, par to kā Tuta skaita savas mantiņas.

Saule un mēness | Rotaļa

Tuta ir ābeļdārzā, un pie viņas ciemos ir ieradušies viņas draugi – bērni, lai kopā ar Tutu ietu latviešu tautas rotaļā “Saule un mēness”. Arī tu vari dziedāt un dejot kopā ar viņiem!

Adat, bērni, ko adati | Rotaļa

Tuta ar bērniem iet rotaļā "Adat, bērni, ko adati". Apdare: Laura Polence