Jaunumi

KLĀT TUTAS VASARAS KONCERTTŪRE!

Šī būs jau piektā Tutas vasaras koncerttūre, kurā mazie skatītāji varēs dziedāt un dejot līdzi iemīļotajām bērnu TV raidījuma “Tutas lietas” dziesmām!

Klāt Tutas lietu 13.sezona!

Šajā pavasarī Tuta dosies ceļojumā ar Āpsīti, turēs mēli aiz zobiem, mācīsies sasiet kurpju auklas, meklēs nezin ko un pat vadīs radio raidījumu!

Vairosim labo jau šodien!

Februārī Tuta viesojās Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, lai nogādātu pavisam īpašu ziedojumu – Tutas lietu dāvanas drosmes kastei! Tās vēlāk palīdzēs iedrošināt un uzmundrināt mazos pacientus drosmīgi pārvarēt nepieciešamās procedūras.

Zelta mikrofona nominācija

Ar patiesu prieku varam paziņot, ka esam saņēmuši Mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta mikrofons" nomināciju kategorijā "Mūzikas albums bērniem"! Paldies ikvienam, kas klausās, priecājas un dzied kopā ar mums!

Klāt jau trešais Tutas dziesmu albums!

Mazos klausītājus gaida gan satikšanās ar jauniem draugiem – robotiņu, Melno Lapsu un draudzīgo dinozauru –, gan dažādi prieki – saldējuma ēšana, sportiņš un rēķināšana. Un, protams, pantu skaitīšana Ziemassvētku bānītī!

TUTAS LIETAS X HEBE ziemas kolekcija meitenēm

Šī gada ziemas kolekcija īpaši radīta mazajām Tutas fanēm, kas vēlas rotāties un nest iemīļotās Lapsiņas tēlu līdzi it visur!

3, 2, 1, UN LECAM IEKŠĀ!

Bērnu iemīļotā TV raidījuma “Tutas lietas” varoņi aicina sagaidīt Jauno gadu kopīgā muzikālā piedzīvojumā septiņās Latvijas pilsētās!

DZIESMAS BĒRNIEM 2

Klajā nāk “Tutas lietu” komponistes Lauras Polences otrā nošu grāmata “Dziesmas bērniem 2”

TUTAS LIETAS X BUNGI BUNGI

Šoruden, aptverot pavisam jaunu produktu kategoriju un radot veiksmīgu sadarbību ar Latvijas uzņēmumu “Bungi Bungi”, ir radīti īpaša dizaina līdzsvara skrejriteņi.