Rezervē mājas ballīti

Pārsteidz bērnus, uz ballīti uzaicinot iemīļoto Tutu. Tuta apsveiks mazo jubilāru, pavadīs laiku ar viņa viesiem, kopīgi spēlējot spēles, rotaļas, stafetes un draudzīgi pļāpājot. Tas būs neaizmirstams notikums gan gaviļniekam, gan viņa draugiem. 

Rezervē ballīti

Tutas brīnišķīgās ballītes ilgums ir 1,5 h
Tutas viesošanās bērnu ballītē - 500 EUR
Tā ir piemērota bērniem no 1,5 līdz 6 gadu vecumam
Jāsedz papildus ceļa izdevumi, ja ballīte notiek ārpus Rīgas
15
Maksimālais bērnu skaits ballītē: 15
Priekšapmaksas rēķina apmaksa
Sazināsimies ar jums vienas darba dienas laikā, lai vienotos par ērtāko Tutas ierašanās laiku.

Ikdienā Tuta ir aktrise Latvijas Nacionālajā teātrī, tāpēc viesošanās grafiks vienmēr ir jāpielāgo mēģinājumiem un izrādēm teātrī.

Tutas viesošanās tiek rezervēta apmaksājot priekšapmaksas rēķinu. Tā ir kā abpusēja vienošanās un garantija, ka šis laiks un datums ir rezervēts tieši Jums. Ja Tutas viesošanās tiek atcelta Jūsu iemeslu dēļ, mēs SIA “Ausma Media" esam tiesīgi ieturēt 10% no Tutas ballītes summas 500€, atmaksājot atlikušo summu uz priekšapmaksas rēķina maksātāja kontu.

Tavs ballītes rezervējuma pieprasījums ir saņemts!

Lielākas balles un pasākumi

Pilsētas svētki, bērnudārza izlaidums vai cits nozīmīgs notikums? Tuta koncertē, vada pasākumus un veido īpašus video apsveikumus. Turklāt viņa var ņemt līdzi arī savus draugus Lapsu un Feneku. Esam gatavi uzklausīt arī sadarbības piedāvājumus no pašvaldībām, uzņēmumiem un citiem, kas bērnu grib iepriecināt kopā ar viņu iemīļoto Tutu!