UKULELE dosies pavasara koncerttūrē

2023. gada pavasarī muzikālā bērnu raidījuma “Ukulele” mazie skatītāji tiek aicināti pievienoties Uku, Lelei un Dieziņam koncertos ar nosaukumu “Pavasaris”, kas no 15. aprīļa līdz 14. maijam notiks Ogrē, Mārupē, Siguldā, Rīgā un Jūrmalā.

Pēc skatītāju lielās intereses par pirmo “Ukuleles” koncerttūri, Uku un Lele nolēmuši rīkot jau otro koncerttūri – pavasara koncertus! Pavasaris ir laiks, kad mostas dzīvā daba, arī dienas kļūst saulainākas, tāpēc Ukuleles varoņi grib priecāties kopā ar saviem draugiem!

Koncertos Uku un Lele dziedās bērnu iemīļotās dziesmas no raidījuma “Ukulele” – lielāko daļu no tām radījusi talantīgā, Amsterdamā dzīvojošā latviešu komponiste Laura Polence, kas pazīstama arī kā “Tutas lietu” dziesmu autore. Līdzās varoņiem Uku (Uldis Siliņš), Lelei (Annija Putniņa) un Dieziņam (Elīna Bojarkina) uz skatuves kāps arī pianists un koncerta mākslinieciskais vadītājs Raimonds Petrauskis, perkusionists Ernests Mediņš, ģitārists Rihards Goba un saksofonists Oskars Petrauskis.

Koncertprogrammas garums ir pielāgots bērniem vecumā no 1 līdz 6 gadiem, lai padarītu to par patīkamu un aizraujošu pieredzi pašiem mazākajiem mūzikas klausītājiem. Koncerta režisore – Marta Selecka, horeogrāfs – Rolands Meržejevskis.

15. aprīlī plkst. 14:00 Ogrē, Ogres novada Kultūras centrā.

16. aprīlī plkst. 11:00 un 14:00 Mārupē, Mārupes Kultūras namā.

23. aprīlī plkst. 11:00 Siguldā, Kultūras centrā “Siguldas devons”.

13. maijā plkst. 11:00 un 14:00 Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Ziedoņa zālē.

14. maijā plkst. 11:00 Jūrmalā, Dubultu koncertzālē.

Biļetes pieejamas – https://www.bilesuparadize.lv/lv/custompage/3020 – un "Biļešu paradīzes" kasēs. Biļetes uz koncertu nepieciešamas ikvienam apmeklētājam neatkarīgi no vecuma.