KLĀT TUTAS VASARAS KONCERTTŪRE!

Vai tev patīk minēt mīklas un piedzīvot piedzīvojumus? Tad tev noteikti patiks spēle, ko Tutai sagatavojis kāds noslēpumains draugs! Lai tiktu līdz tās atrisinājumam, būs jāmeklē norādes, jāpilda āķīgi uzdevumi un jāklejo krustu šķērsu… Tas ir visīstākais labirints! Labi, ka Tutai palīgā nāk draugi – Lapsa, Āpsītis, Feneks un Robots. Kurš izrādīsies Tutas noslēpumainais draugs? Un kas būs īpašā pārsteiguma balva, kas gaida spēles beigās?

Šī būs jau piektā Tutas vasaras koncerttūre, kurā mazie skatītāji varēs dziedāt un dejot līdzi iemīļotajām bērnu TV raidījuma “Tutas lietas” dziesmām. Šajā varenajā notikumā Tutu pavadīs dziesmu komponiste un dziedātāja Laura Polence kopā ar lielisku mūziķu ansambli. Koncertu organizē producents “Ausma”.

Biļetes meklē www.bilesuparadize.lv

Par koncerta muzikālo noformājumu rūpēsies - Laura Polence (vokāls, klavieres), Beāte Zviedre (vokāls), Elīna Ose (vokāls), Staņislavs Judins (kontrabass, basģitāra), Rihards Goba (ģitāra), Kaspars Kurdeko (bungas), Ernests Mediņš (perkusijas), Laura Rozenberga (trombons), Oskars Ozoliņš (trompete)

Koncerts paredzēts bērniem vecumā no 1 līdz 7 gadiem. Ieejas biļete nepieciešama katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.