DZIESMAS BĒRNIEM 2

Šī ir jau otrā bērnu dziesmu grāmata, kurā apkopotas Latvijas bērnu iemīļoto raidījumu “Tutas lietas” un “Ukulele” dziesmu notis un vārdi, un tā būs lielisks palīgs ikvienam, kas vēlas iepazīt krāšņo mūzikas pasauli.

Šīs grāmatas būtiska pievienotā vērtība ir mākslinieces Gunas Pogas ilustrācijas. Tieši ilustrāciju dēļ “tikai” nošu grāmata ir pārvērtusies arī par joku, bilžu un piedzīvojumu grāmatu.

Grāmatā iekļauto dziesmu vārdus sarakstījuši literāti: Kārlis Vērdiņš, Edvards Kuks, Ivars Šteinbergs, Elizabete Lukšo-Ražinska, Jana Egle un Inga Mastiņa. 

Grāmatas izdevēja un idejas autore Marta Selecka atzīst, ka ar šo nošu grāmatu Lauras Polences brīnišķīgās dziesmas iegūs jaunu dzīves telpu – tās no koncertiem un mūzikas iekārtām pārcelsies uz mūzikas nodarbībām un dziedāšanu draugu pulkā. Grāmata būs piemērota visiem, kuriem patīk dziedāt un muzicēt, bet tiem, kuri notis vēl nepazīst, šis kopdarbs kalpos kā izcilas bērnu dzejas krājums un  mīļa bilžu grāmata ar Gunas Pogas asprātīgajām ilustrācijām.

Grāmatā atrodams QR kods, kas aizved uz tīmeklī izveidotu īpašu izlasi ar visu 26 grāmatā iekļauto dziesmu karaoke versijām, kuras var izmantot kā pavadījumu balsij, ja pie rokas nav neviena mūzikas instrumenta.